Персональные скидки для фермеров
Працюємо ПН-ПТ
з 8:30 до 17:00

Ваша корзина порожня

Виробництво резервуарів для води

Виробництво пластикових ємностей - це захоплюючий і вкрай відповідальний процес.

До пластикових виробів, особливо таких, які безпосередньо стикаються з харчовими продуктами пред'являються серйозні санітарні вимоги. При цьому важливо, щоб така продукція відповідала також і технічним нормам експлуатації.

Компаніями ТОВ "Літолан" здійснює виготовлення ємностей для води за допомогою універсального методу ротаційного формування.

Але для початку хотілося б обговорити сировину, з якої виготовляють резервуари. Виробниками ТОВ "Літолан" використовується тільки якісний полімерний матеріал європейського виробництва (лінійний харчовий поліетилен), який відповідає санітарним і екологічним нормам України.

Сам ротаційний спосіб створення (формування) виробів можна назвати ідеальним, так як:

Але найбільшою перевагою можна назвати те, що за допомогою ротаційного формування ми отримуємо абсолютно цілісний продукт, який не має швів, тріщин або подряпин. Це має особливе значення при створенні ємностей в яких будуть зберігатися рідини.

Сам процес відбувається при високій температурі і низькому тиску. Маса всередині формувального резервуара рівномірно нагрівається і за допомогою обертання розподіляється по стінках. Така процедура виготовлення ємностей для води дозволяє отримувати максимально міцні і при цьому легкі по вазі пластикові вироби.

Купити ємності для рідин у великому асортименті можна в нашому інтернет-магазині ТОВ "Літолан".

Звертайтеся до наших консультантів, якщо у вас виникли питання по придбанню, оплати, доставки або вибору виробів ТОВ "Літолан".