Персональные скидки для фермеров
Працюємо ПН-ПТ
з 8:30 до 17:00

Ваша корзина порожня

У яких сферах життєдіяльності людини можливе застосування пластикових виробів?

Природно, це не повний перелік, в реальності сфери застосування набагато ширше і об'ємніше, завдяки унікальним властивостям пластику.

Де в побуті можливе використання пластикових ємностей?

Де в сільському господарстві можливе використання пластикових ємностей?

Що можна зберігати в пластикових ємностях?

У резервуарах виконаних з якісного лінійного поліетилену низького тиску можна зберігати такі речовини:

На останніх пунктах слід зупинитися докладніше. Для того, щоб в ході експлуатації виробу не відбулося порушення його цілісності або втрати функціональності, перш ніж наповнювати бак хімічною речовиною, рекомендується перевіряти стійкість пластика до даної речовини. Зробити це дуже просто - достатньо ознайомитися з "Таблицею стійкості поліетилену до різних хімічних речовин", де знаходимо речовину і перевіряємо її щільність. Якщо в ході перевірки виявилося, що щільність перевищує показник 1200 кг / м3, то ємність, в яку буде поміщено дана речовина, повинна мати потовщені стінки.

Наша компанія готова запропонувати покупцеві пластикові зразки, для того, щоб він зміг провести їх випробування на хімічну стійкість.

Чи можна пластикові резервуари використовувати для зберігання і перевезення риби?

Всі наші пластикові ємності виконані з харчового матеріалу, завдяки чому їх можна використовувати в різних галузях, в тому числі харчовій та сільськогосподарській. Ви можете використовувати такий резервуар для зберігання риби (посол), а також при їх допомозі транспортувати живу рибу. У тому випадку, коли передбачається транспортування, настійно рекомендується використовувати герметичні кришки з повітряними клапанами, які ви можете докупити в нашому магазині. Також, транспортування передбачає постійну вібрацію, в зв'язку з чим рекомендується використовувати резервуари з потовщеними стінками для більшої надійності.

Чи можна пластикові баки використовувати для перевезення і зберігання сипучих продуктів, зернових культур?

Звичайно, наші пластикові ємності можна експлуатувати в вищевказаних цілях. При цьому, рекомендується використовувати ємності з конусним дном. Така форма максимально зручна для зберігання сипучих продуктів. Завдяки конусному дну, вміст ємності висипається швидко, легко і без залишку. Ми виробляємо такі ємності в трьох розмірах, щоб ви змогли підібрати для себе потрібний варіант.

Чи можна баки із пластику використовувати для КАС?

Так, наші ємності є стійкими для зберігання і транспортування карбамідно-аміачних сумішей.  

У разі використання пластикової ємності для води, як резервуар для зберігання КАС, необхідно пам'ятати про те, що щільність мінеральних добрив буде вище, ніж щільність води. У зв'язку з цим, виробник рекомендує використовувати вироби з потовщеними стінками, для більшої надійності. При цьому ступінь товщини стінки буде прямо залежати від того, наскільки щільність добрива вище, ніж у води.

Чи можливо в пластикових баках зберігати бензин?

Ні, в пластикових резервуарах нашого виробництва забороняється зберігати бензин, або інші легкозаймисті рідини і речовини. Крім цього, зміст в пластиці антістатіна може бути вибухонебезпечним в контакті з вищеназваними речовинами.

Яка температура вважається критичною для пластикової ємності?

Пластикові вироби виконані способом ротаційної формовки вкрай стійкі до всякого роду впливів, в тому числі і температурних перепадів. Вони не втрачають своїх властивостей і функціональності при температурах від -40 до + 70 оС.

Чи можна в пластикових ємностях використовувати нагрівальний тен?

У тому випадку, коли ви збираєтеся використовувати бак для води в якості ємності для душа, то для стабільної роботи виробу, необхідно дотримуватися певних правил експлуатації. У наш бак можна поміщати нагрівальні тени, однак, вони не повинні торкатися стінок резервуара, і також температура води не повинна виходити за рамки мінімально допустимої. Рекомендована максимальна температура води для пластикових ємностей + 60 оС.

Існує думка, що пластикові баки швидко висихають і кришаться під впливом ультрафіолету, чи так це?

Цілком ймовірно що низькосортні вироби можуть розкришитися не тільки на сонці, але навіть на шляху до вас з магазину. Ми авторитетно заявляємо, що наша продукція виконана тільки з якісних матеріалів, які пройшли різні випробування, завдяки чому наші баки не бояться прямих сонячних променів і ультрафіолетового випромінювання. Також ви можете не переживати про цвітіння води всередині бака. Завдяки спеціальним стабілізаторам доданим до складу полімеру, відбувається максимальний захист від УФ.

Крім цього, якість кожного нашого вироби підтверджено сертифікатом якості і має паспорт. Тому купивши пластикову ємність нашого виробництва, ви можете бути впевнені в її довговічності. Термін служби без втрати фізичних властивостей складає близько 50-ти років.

А якщо в ємність налити концентровану сірчану кислоту?

Якщо вам в якості експерименту або для справи, необхідно помістити в нашу ємність концентровану сірчану кислоту, то можете бути спокійні - пластик стійкий до такого виду речовин.

Якщо вам необхідно знати на які ще речовини не реагують вироби з пластику, то краще скачати "Таблицю стійкості полімерів" на нашому сайті і спокійно використовувати куплені у нас ємності в своїх цілях.

Чи можна закопувати пластикові резервуари?

Так, ємності нашого виробництва можна закопувати під землю. Однак, робити це необхідно в відповідність правил та рекомендацій виробника.

Як правильно закопувати ємність?

Перед тим як закопати бак, необхідно ретельно підготувати місце його розміщення. Після оціночних робіт грунту, риється спеціальна виїмка в землі.

Майданчик всередині котловану, на яку передбачається встановити пластиковий резервуар, повинен бути рівним і мати або бетонну основу, або добре утрамбоване піщане дно (не менше 15 см), щоб уникнути просідання. При цьому площа підставки повинна бути трохи більше, ніж площину ємності. Встановлюючи ємність, звертайте увагу на те, щоб вона спиралася на майданчик всією площиною, це дозволить уникнути деформації виробу. Є норми відхилень, які допускають перепади в продовжній і поперечній осях до 2 мм на довжині 1 метр.

  1. Якщо ви використовуєте виріб з базовою товщиною стінки, тобто такий, що за замовчуванням вказаний в прайсі, то підземний монтаж повинен проводитися за такими рекомендаціями:

Далі монтаж проводиться за такою схемою:

При цьому, верхня частина ємності може бути обладнана заливальної горловиною, яка виходить на поверхню у вигляді труби з заглушкою Ǿ 110 мм. Робиться це з метою швидкого наповнення резервуара з зовнішніх джерел.

Після установки люка, можете приступати до облагороджування місця установки резервуара - насипати і розрівняти землю, висадити траву.

  1. Якщо ви використовуєте ємності призначені для підземного монтажу з додатково потовщеними і укріпленими стінками, то установку можна здійснювати без зміцнення стінок котловану і опалубки.

Хід робіт в цьому випадку буде таким:

Звертаємо вашу увагу - якщо неправильно робити обсипання ємності, то виріб може деформуватися і порушиться його цілісність. При цьому виробником не поширюється гарантія на такі випадки, так як це суперечить правилам експлуатації. Неприпустимо змінювати конструкцію, це також тягне за собою нерозповсюдження гарантійного терміну.

Також не допускається установка під проїжджою частиною, на рухомих грунтах (виняток, коли обладнується опалубка).

У разі, коли грунтові води протікають вище днища резервуара, останній необхідно вставити в спеціальний бетонне кільце, яке ізолює бак і не допустить його вимивання на поверхню.

Чи можна закопувати звичайні баки для води?

Як правило, такі ємності не призначені для закапування під землю. Пов'язано це з відносно невеликою товщиною стінки резервуара, яке може деформуватися під впливом грунту (наприклад при сильному його зволоженні або замерзанні). Для цих цілей краще буде купити резервуар з потовщеними і укріпленими стінками. Однак, якщо ємність вже є і ви все ж хочете використовувати її для підземного накопичувача води в системі поливу, то необхідно чітко слідувати правилам підземного монтажу, де вказано які необхідно вжити заходи, щоб максимально убезпечити ємність від впливу тяжкості грунту.

Що робити, якщо необхідно встановити штуцери, або додаткове обладнання на ємність?

У наших виробах є можливість установки додаткових пристроїв, штуцерів розміром від 0,5 до 2 дюймів. При цьому їх кількість буде залежати від того, як буде використовуватися дана ємність. У будь-якому випадку, перед установкою краще узгодити всі моменти з виробником, щоб уникнути втрати функціональності виробу і тривалості терміну служби.

А самостійно можна врізати шутцер?

В принципі, ви можете зробити такий монтаж самостійно, використовуючи дриль і спеціальні насадки. Однак, якщо такий монтаж не був узгоджений з виробником, або був виконаний технічно неправильно, на виріб не поширюється гарантійний термін.

Які розміри мають горловини баків для рідин?

Розмір горловини наших ємностей може бути від 160 до 500 міліметрів, все буде залежати від обсягу і розміру самого резервуара.

Чи можна перевозити воду та інші речовини в ваших ємностях?

Для перевезення води або інших речовин краще використовувати спеціальну ємність - водовоз. Вона обладнана спеціальними кріпленнями і має необхідні технічні характеристики для транспортування.

Однак, якщо немає можливості або недоцільно в конкретному випадку купити цистерну водовоз, то в її якості можна використовувати горизонтальні ємності. Вони недорогі, легкі, міцні. В цьому випадку потрібно враховувати стан наших доріг і те, що в процесі перевезення можливо деформування ємностей. Тому, для перевезення використовуйте ємності з товщиною стінок яка в 1,5 рази більше, ніж стандартна.

Ємність на авто засобі повинна розташовуватися на рівній поверхні люків вгору і бути зафіксована, при цьому необхідно виключити будь-який зовнішній фізичний вплив.

Навіщо мені багатошарова ємність, чим вона краща одношарової?

В першу чергу, хотілося б відзначити, що кількість шарів не впливає на те, що виріб буде краще або гірше. Кількість шарів необхідно підбирати з огляду на функції які буде виконувати резервуар, а також де і як вона буде використовуватися.

У тих випадках, коли виріб буде піддаватися будь-якого роду впливам, наприклад сильній вібрації (при транспортуванні води), то необхідно вибирати потовщені стінки. А якщо пластиковий бак служитиме для накопичення технічної або питної води в будинку, то цілком достатньо одношарового.

Також, коли резервуар використовується для зберігання різних агресивних засобів, що мать більшу щільність, ніж вода, рекомендується використовувати багатошарові вироби.

А якщо мені потрібна товщина стінки 17 мм, це реально зробити?

Завдяки технології виготовлення - ротаційному формуванню, ми можемо виготовити ємність такої товщини, яка необхідна клієнтові. Однак, слід враховувати те, що кількість шарів і товщина стінок також впливають на вартість виробу, узгодьте заздалегідь це питання.

Мене не влаштовує колір зразка в інтернет-магазині, я можу замовити інший?

За замовчуванням, в нашому інтернет-магазині виставлені товари тих кольорів, які використовуються найбільш часто. Однак, якщо вам необхідно виробу іншого кольору, ми з радістю виконаємо ваше замовлення. Ви можете замовити червоний бак для технічної води і зелену ємність для питної, синій резервуар для зерна і жовтий для палива. Єдиний момент - це терміни виготовлення, уточнюйте заздалегідь.

Як я зможу підтвердити покупку у вас пластикових ємностей, мені дадуть якісь документи?

Звичайно, при покупці у нас будь-яких ємностей ми обов'язково видаємо: чек, паспорт на виріб; паспорт з інструкцією, якщо ємність буде використана для перевезення, зберігання КАС або як пожежний накопичувач води. Також на всі вироби видається сертифікат і санітарно гігієнічний висновок.

Яку гарантію на вироби ви надаєте?

Виробником надається гарантійний термін експлуатації пластикових виробів - 12 місяців з дня продажу.

При використанні ємності для зберігання харчової продукції, терміни експлуатації - 10 років від дня реалізації. При цьому нормативним терміном використання є 50 років з моменту виготовлення.

При використанні пластикових виробів в інших сферах, терміни гарантії необхідно уточнювати додатково.