Персональные скидки для фермеров
Працюємо ПН-ПТ
з 8:30 до 17:00

Ваша корзина порожня

Інструкція по експлуатації пластикових ємностей

Навантаження на транспорт

Переконайтеся в тому, що ємність порожня перед вантаженням на транспорт.

Вантажити ємності невеликого розміру можна вручну, великого розміру - з використанням підйомного крана.

Транспортування пластикових ємностей і їх зберігання

Вибирати транспорт для транспортування пластикових ємностей потрібно виходячи безпосередньо з параметрів ємності, враховувати його вантажопідйомність і розмір вантажного відділення. Перевезення ємності здійснювати в положенні догори люком. Обов'язково закріпити ємність ременями, щоб уникнути фізичного пошкодження під час руху. Положення повинно відповідати типу ємності - вертикальне чи горизонтальне.

Правила експлуатації

Безпосередньо перед використанням ємність необхідно вимити чистою водою із застосуванням антисептика. Не забувайте звірятися з таблицею стійкості поліетилену при експлуатації ємності для збереження її цілісності та придатності. Використання ємності під тиском забороняється, встановлюйте спеціальний клапан щоб не створювався вакуум. Допускається використання ємностей в діапазоні температур -30 ... + 65 0С.

Установка ємності здійснюється тільки на рівну основу з шириною і довжиною не менше дна ємності. Необхідно виключити будь-який агресивний чи фізичний вплив навколишнього середовища на ємність, встановлювати далеко від активних хімічних речовин. Зберігати ємності з закріпленим люком і заглушених патрубками.

Використовувати тільки гнучкі з'єднання, труби і шланги, щоб уникнути високої напруги.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Завантажити інструкцію з монтажу пластикових ємностей